Witam serdecznie na moim blogu.

Nazywam się Jacek Cetnarski, mieszkam i pracuję w Londynie. Jestem analitykiem danych i specjalizuję się w przetwarzaniem danych za pomocą Excela oraz automatyzacja powtarzalnych proces w Excelu. Ponadto udzielam szkoleń w Londynie i nie tylko na wszystkich poziomach programu MS Excel.

Z racji moich zainteresowań postanowiłem stworzyć blog, poświęcony różnym zagadnieniom widzianym przez pryzmat liczb. Natomiast na Excel Developer in London dzielę się moimi zmaganiami z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel.

Filmy szkoleniowe oraz tematyczne publikuje na moim kanale na YouTubie

Szkolenie

Excel dla początkujących

Excel dla średnio zaawansowanych

Excel dla zaawansowanych

Excel 365 Nowości

Blog

Badanie ryzyka zgonu sercowego w Excelu

Badanie ryzyka zgonu sercowego w Excelu. Pol-SCORE 2015 służy do oszacowania 10-letniego ryzyka zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych w [%]. SCORE czyli (Systematic Coronary Risk Evaluation)

Read More »

PESEL w Excelu

PESEL w Excelu Weryfikator PESEL w Excelu, sprawdza poprawność wprowadzonego numeru PESEL oraz podaje informacje zakodowane w tym numerze. PESEL to jest Powszechny Elektroniczny System

Read More »

20 alternatyw dla WYSZUKAJ.PIONOWO

20 alternatyw dla WYSZUKAJ.PIONOWO Ja używam angielskiej wersji pakietu Microsoft, w związku z tym używam angielskich nazw funkcji, niemniej podaję również odpowiednią nazwę polską. Ponadto

Read More »