Organizatorem szkolenia jest firma EEXCEL LTD*, natomiast zajęcia prowadzi Jacek Cetnarski.

 

Termin

Szkolenia z Excel-a zazwyczaj odbywają się w pierwszy weekend miesiąca, w sobotę dla poczatkujących natomiast w niedziele dla średnio zaawansowanych użytkowników programu  Excel, w godzinach od 10 do 16 z przynajmniej jedną półgodzinną przerwą.

 

Adres szkolenia:

Divine Mercy Apostolate
1 Courtfield Gardens,
West Ealing,
London, W13 0EY

  • E1 lub E7 z Ealing Broadway Station
  • Spacerem z West Ealing Station

 

Rezerwacja odbywa się poprze wpłatę bezwrotnej zaliczki w wysokości £100. Na tydzień przed szkoleniem uczestnik powinien uzupełnić wpłatę do pełnej ustalonej kwoty oraz potwierdzić udział w szkoleniu w tym terminie. Istnieje możliwość na tydzień przed wyznaczonym terminem o zmianę terminu szkolenia bez ponoszenie jakichkolwiek kosztów.

Cena szkolenia wynosi £190 za jednodniowe szkolenie. Niemniej udzielam rabatu na początku promocji, ale wraz z kolejna rezerwacją rabat ulega zmniejszeniu. Dlatego też w takim wypadku przy dokonaniu wpłaty należy się upewnić, że dana promocja dalej jest aktualna, gdyż w każdej chwili może ulec zmianie.

Cena zawiera:

  • szkolenie z danego poziomu,
  • wersja elektroniczna programu szkoleniowego,
  • certyfikat ukończenia kursu,
  • pomoc zdalna po zakończeniu szkolenia.

Odwołanie. Organizator może odwołać szkolenie. W takim przypadku albo dochodzi do zmiany terminu bądź miejsca szkolenia albo na życzenie uczestnika następuje całkowity zwrot wpłat jakich dokonał.

*EEXCEL LTD  Company registered in England and Wales. (Company number: 09025072).